Đăng Ký Đăng Nhập

Top 10 Universitetiv Svitu 2014 2015 43

Топ-10 університетів світу 2014-2015


ТрендиРейтинг вишу залежить від багатьох факторів: академічного рівня викладання, умов життя студентів, забезпеченості навчальними матеріалами, наявності дослідницьких інститутів і практики в бізнес-проектах, затребуваності випускників на ринку праці.

Визнаний інститут оцінювання світових вузів QS World University Rankings® кожен рік складає топ-10 університетів, пропонуючи порівняти позицію вишу з його попереднім результатом.

На першому місці – Інститут технологій Масачусетса (Massachusetts Institute of Technology (MIT), США, 100 балів. Цю позицію він утримує вже другий рік поспіль.

На другому місці – Гарвард (Harvard University), США, 98,7 балів.


На третьому місці відразу два університети: Кембриджський університет (University of Cambridge), Велика Британія з 98,6 балами та американський Стенфордський університет (Stanford University) також з 98,6 балами – піднявся з минулорічного сьомого місця.

П’яте місце посів Каліфорнійський інститут технології (California Institute of Technology (Caltech)), США – 97,9 балів, університет піднявся з минулорічної десятої позиції.

Шосте місце отримав Оксфорд (University of Oxford) з 97,7 балами.

На сьомому місці – Університет-коледж Лондона – UCL (University College London), що набрав 97,2 бали та спустився з минулорічної п’ятої позиції. 

Восьме місце – Імперський коледж Лондона (Imperial College London), який отримав 96,1 бали.

На дев’яте місце вийшов новачок у топ-10, швейцарський технічний вуз ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology, що набрав 95,5 бали.

Десятку лідерів завершує Чікагський університет (University of Chicago), США з 94,6 балами.