Đăng Ký Đăng Nhập

Trendi Internet Marketingu Na 2016 Rik Instrumenti Strategii Ochikuvannya Pokupcya 1365

Тренди інтернет-маркетингу на 2016 рік: інструменти, стратегії, очікування покупця


ТрендиКоли цифрові технології стали чимось буденним, поведінка покупця ще більше ускладнилася: для прийняття рішення він використовує як онлайн- так и офлайн-джерела інформації, заходить на сайт з різних пристроїв, уважно вивчає бренд у соцмережах. Для завоювання довіри клієнта й побудови довгострокових стосунків (щоб він надавав вам перевагу посеред інформаційного шуму) варто враховувати побажання покупця й виходячи з них обирати відповідні інструменти інтернет-маркетингу.

Пропонуємо добірку думок експертів з діджитал-маркетингу.

П’ять топ-інструментів інтернет-маркетингу (Kickofflabs)

 1. Мобільна версія сайту
 2. Медіа – просування продукту через контент
 3. Відеоконтент
  1. показати продукт чи послугу
  2. пояснювальне відео
 4. Email-розсилки, особливо таргетовані
 5. A/B тести – перевірка реакції ЦА на контент

Провідні тренди інтернет-маркетингу на 2016 год (Дэйв Чаффи (Dave Chaffey) Smart Insights)

 • Контент-маркетинг – 22%
 • Big Data (Масиви даних) – 17%
 • Маркетингова автоматизація – 13%
 • Мобільний маркетинг – 12%
 • SMM – 8%
 • Інтегровані цифрові пристрої (смарт-годинники і т. п.) – 6%
 • Оптимізація конверсії (CRO) – 5%
 • Інтернет речей – 4%
 • SEO – 3%
 • Спільноти – 3%
 • Онлайн-піар – 2%
 • Банерна реклама і програматик – 2%

Ефективні маркетингові стратегії (Деніел Ньюман (Daniel Newman) Forbes)

 1. Слідування моделі поведінки покупця. Має бути один відділ маркетингу, який відповідає одночасно за діджитал частину та офлайн-маркетинг, веде покупця від вибору продукту до його замовлення, сплати, доставки й подальшої комунікації, як мінімум до написання відгуку.
 2. Використання програм блокування реклами виводить на перші місця ті оголошення, що органічно інтегруються з пошуковою системою чи з контентом, цікавим для потенційного клієнта. Щоб рекламне оголошення не дратувало, воно має бути максимально адресним, і в цьому допоможуть онлайн-інструменти. Залучення завдяки соціальним проектам та інсайти покупців – гарний спосіб просування солідних брендів.
 3. Зі зростанням популярності відеоконтенту наступний логічний крок – використання 3D-відео для презентації та просування продукту. Особистий досвід, завдяки якому приймається остаточне рішення про покупку, може бути отриманий не лише в офлайновому магазині, але і в Інтернеті через тривимірне відео. Віртуальна реальність переходить з геймінгу до інтернет-торгівлі.
 4. Маркетологи нарешті визнають, що соцмережі – це не стратегія, а канал просування.
 5. Багатоканальний маркетинг, який допомагає купити піцу мінімум трьома засобами, два з яких – соцмережі. Як ретейлери, так і B2B продавці отримають максимум прибутку завдяки можливості інтегрувати персональний кошик онлайн-покупця на сайті з різноманітними інтернет-ресурсами і способами купівлі.
 6. Масиви даних (Big Data) для маркетологів – справжній клондайк. У доцифрову еру маркетологам бракувало вмінь чи бюджету, щоб оперувати такою статистикою і обґрунтовувати прийняття рішень.
 7. Мобільний контент і його просування, додатки – неодмінна умова успіху ретейлерів уже сьогодні, а завтра стане необхідним і для решти.
 8. Відеоконтент усіх типів набирає оберти. Стрімінг у режимі реального часу – наступний етап у розвитку маркетингу.
 9. Контент, як і раніше, на троні, і контекст – його вірний слуга. Все більше гравців ринку вирушають у пошук якісного органічного трафіку, що виводить на перші позиції сторітеллінг, природний і релевантний контент.
 10. Збір даних і аналіз результатів мають вирішальне значення. Маркетолог більше не залишатиметься наодинці зі своїми цифрами: їх від нього чекають усі керівні особи організації, причому до, під час і після проведення рекламної кампанії – для оцінки повернення інвестицій і планування подальших дій.