Поки випускники готуються до ЗНО, а студенти борються з корупцією, першокласники живуть своїми маленькими проблемами. Освітяни приділили увагу і їм дискусією щодо реформ у початковій школі. Відбулася вона під час фестивалю управлінської майстерності «Kyiv EdFest» – платформи для обговорень, семінарів, тренінгів стосовно сучасної освіти.
В законі «Про освіту», розповів заступник міністра освіти Павло Хобзей, структуру початкової школи буде поділено на два цикли. Перший наближений до дошкільної освіти – це 1 та 2 класи, діти не матимуть оцінок і домашніх завдань. У другому циклі – 3 і 4 класи – з’являться оцінки.
Головне в першому шкільному досвіді – його позитивність. «Дитина має йти до школи з радістю та зацікавленістю у навчанні», – підкреслив Павло Хобзей.
Самою відміною домашніх завдань не вдасться мотивувати нинішніх дітей, зауважили учасники дискусії. Необхідні сучасні навчальні програми і підготовлені вчителі. Батьки школярів особливо цікавляться реформуванням початкової освіти – бо це старт навчального процесу, і в ньому закладається ставлення дитини до школи, її цікавість до навчання.
Заступник міністра запевнив, що ці настрої він знає і розуміє: «Щоб відбулися зміни, щоб суспільство повірило, що ми дійсно будуємо нову школу – треба стартувати у вересні 2018 року із змінами у двох найважливіших для батьків освітніх сферах: початковій і профільній старшій школі».
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!