Đăng Ký Đăng Nhập

U Kiievi Provedut Mizhnarodnij Forum Zi Studentskogo Sportu 2605

У КИЄВІ ПРОВЕДУТЬ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ ЗІ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ


Тренди

Таке рішення прийняла Міжнародна федерація студентського спорту.У 2022 році на базі Національного університету фізичної культури і спорту (м. Київ) проведуть міжнародний Форум зі студентського спорту. Відповідне рішення затвердила Міжнародна федерація студентського спорту сьогодні, 3 березня 2018 року, в Лозанні.

Презентувати проект студентського Форуму випала можливість Студентській спортивній спілці України. На їхню думку, цей масштабний освітній захід сприятиме розвитку студентського спорту та заохотить молодь брати участь у спортивних та освітніх проектах.

“На час проведення Форуму Київ стане світовою студентською столицею. Це чудова можливість для українських студентів познайомитися з культурою інших країн, зокрема і спортивною. Впевнений, що така взаємодія піде на користь усім учасникам заходу”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.

Довідково. Міжнародна федерація студентського спорту була створена в 1949 році для розвитку і просування спорту серед студентів у всьому світі. Штаб-квартира організації знаходиться в Лозанні (Швейцарія). Кожні 2 роки організація проводить Форум зі студентського спорту, який передбачає проведення семінарів, презентацій спортивних та культурних заходів. Захід зазвичай триває 5 днів.