Đăng Ký Đăng Nhập

U Shkolax Stvoryat Movni Tabori 1115

У школах створять мовні табори


ЗНОЯк відомо всім, хто цікавиться вивченням англійської, 2016 рік названий роком англійської мови в Україні, з усіма наслідками. Перенавчають учителів англійської, апробовують нові тести ЗНО з іноземної, обмінюються студентами і створюють мовні табори.

Щодо останнього є новина: громадська організація GoGlobal запускає програму GoGlobal camps. Це новий формат пришкільних літніх таборів, і відмінність його в тому, що в GoGlobal camps поглиблено вивчатимуть англійську.

Сучасні мовні табори, кажуть у GoGlobal, ексклюзивні й нішеві, доступ до них мають небагато дітей. Відправити дитину в мовний табір за кордон – можливість не для кожного. Тому вирішили створити аналоги таких таборів при школах і зробити їх доступними для багатьох. Куратор проекту Оксана Нечипоренко розповідає: «Цього літа вперше велика кількість дітей зможе  відчути, що таке сучасний відпочинок. Проект GoGlobal camps реалізовується разом з Міносвіти, і ми будемо активно залучати партнерів – бізнес, міжнародні й громадські організації».

Американське посольство в Україні надасть волонтерам і вчителям потрібні навчальні матеріали і проведе для них серію тренінгів. У партнерстві з корпорацією Microsoft розробляють спеціалізований веб-ресурс – координаційний інформаційний центр. На сайті кожному будуть доступні навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відео, мультфільмами.

Для роботи в таборах GoGlobal camps запросять іноземних волонтерів – носіїв мови. Вони допомагатимуть учителям проводити навчальні заходи, ігри, спортивні змагання. Команда проекту вважає найголовнішим показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним і яскравим.

Це не єдиний тип мовних таборів, які створять при школах. Цього року їх планують відкрити у понад 3 тис. шкіл. 150 з них, після конкурсу, отримають статус GoGlobal camps. Заявки від шкіл на участь у програмі почали приймати з 17 лютого.