Đăng Ký Đăng Nhập

Ugears Nasha Meta Obiednannya Simi 853

UGEARS: наша мета – об’єднання сім’ї


ЕкспертиEDUGET розповів про українську компанію, що створила прорив минулого року – виробника дерев’яних 3D-пазлів Ugears.

Зубчаті коліщата, з яких можна власноруч зібрати найхимерніші конструкції, підкорили закордонних покупців і наших читачів. Творець проекту інженер Денис Охрименко розповів, як виникла ідея створити дерев’яні механізми і яка глобальна мета проекту. 

Розкажіть, звідки взялася ідея створювати такі конструктори. Ви захоплювалися годинниковими механізмами?

Я захоплювався не скільки годинниками, скільки цікавими ідеями і проектами, і їх було чимало. Вирішив створити бізнес, який можна організувати в умовах України за відносно невеликі гроші й у не надто складний спосіб.

Дружина була вагітна, я сидів удома на стільці й міркував. І придумав робити механізми, які можна скласти самому. Залишилося лишень реалізувати ідею, на це пішло більше трьох років. Потім домовилися з інвестором Геннадієм Шестаком, і почалося виробництво.

Як розцінюєте – в чому секрет успіху ваших дерев’яних механізмів?

Ми відкрили нову нішу на межі таких напрямків, як механіка, еко, DIY (самостійне складання), декор і сувеніри.

Більшість конструкторів створюють для дітей, а ваша продукція орієнтована й на дорослу аудиторію.

У цьому реалізується наша мета – об’єднання сім’ї. Це має бути цікаво дорослим, людям різного віку. Нам дуже приємно, що основну вартість моделі додає сама людина, яка складає її своїми руками і через це сприймає виріб і як свій власний. Ми бачимо збирання механізму кінцевою ланкою виробництва, і наша задача – передати підібрані якісні компоненти для фінального етапу, коли модель складається й оживає.

На краудфандингу Kickstarter ваш проект просто “вистрілив”, зібравши $400 тис.

Кампанія на Kickstarter показала, що ми дуже цікаві закордонним покупцям. Цей хід дав нам не тільки додаткові інвестиції, але й шалений піар на інших ринках. Японці й тайванці досі обговорюють наші продукти у своїх мережах. Кілька інтернет-магазинів уже продають механізми в Європі. Ми дійсно хочемо, щоб світ дізнався про щось нове і щоб це було з України.