Участь у програмі безкоштовна, переліт також оплачують організатори
«Якщо ви пам’ятаєте, я вже не раз згадував, що цього літа наш з вами співвітчизник поїде на 10 тижнів у серце Кремнієвої Долини. Там на території дослідницького парку NASA Ames Research Center (того самого, де в тому числі Google тестує свій Loon) йому/їй випаде можливість пройти найактуальніший освітній курс у сфері інновацій, а також попрацювати над проектом, здатним змінити життя мільярда людей», –
Про що йдеться? Singularity University зі своїм київським філіалом SingularityU Kyiv Chapter проводять конкурс Global Impact Challenge. Мета конкурсу, як зазначено на
Претендентам слід:
До фіналу потраплять 10 учасників. Вони пройдуть двотижневу освітню програму, після якої представлять свої проекти викладачам із Кремнієвої долини.
Переможця визначать у перший тиждень квітня 2017 року. Він отримає стипендію на програму Singularity University Global Solutions Program (GSP), житиме і вчитиметься в кампусі дослідного центру NASA Ames в Кремнієвій Долині. Стипендія оплачує витрати на проживання та переліт.
Журі конкурсу – представники Singularity University, Ігор Новіков, а також експерти в галузі альтернативної енергетики й інновацій, представники екологічних, наукових і бізнес-співтовариств.
Заповнити заявку потрібно до 1 березня за
Singularity University Global Solutions Program
Singularity University (SU) заснований 2008 року Реєм Курцвайлом і Пітером Діамандісом на території дослідного центру NASA. Основний напрямок роботи – вирішення глобальних проблем людства з використанням експоненційних технологій. Спільнота SU складається з бізнесменів, інвесторів, комерційних і неурядових організацій і діє в понад 110 країнах світу.
Серед викладачів програми – легендарні вчені та підприємці: Рей Курцвайл, Пітер Діамандіс, Стівен Хокінг, Ден Баррі, Ларрі Пейдж і Ілон Маск. Завучі – Паскаль Фіннетт і Салім Ісмаїл.
«Ми шукаємо не стартап, ми шукаємо людину, ідеї проектів і проекти на будь-яких стадіях. Отримавши ресурси, людина має довести до ладу цей проект і почати його реалізовувати в Україні», –
Першим кроком до участі у проектах NASA може стати «Школа наукового мислення» – спецкурс для студентів і учнів старших класів від Яни Пізінцалі.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!