Đăng Ký Đăng Nhập

Ukraincyam Proponuyut Projti Navchannya V Nasa 2365

Українцям пропонують пройти навчання в NASA


Викладання

Участь у програмі безкоштовна, переліт також оплачують організатори


Центр NASA у Флориді

«Якщо ви пам’ятаєте, я вже не раз згадував, що цього літа наш з вами співвітчизник поїде на 10 тижнів у серце Кремнієвої Долини. Там на території дослідницького парку NASA Ames Research Center (того самого, де в тому числі Google тестує свій Loon) йому/їй випаде можливість пройти найактуальніший освітній курс у сфері інновацій, а також попрацювати над проектом, здатним змінити життя мільярда людей», – пише Ігор Новіков, представник в Україні Singularity University.

Про що йдеться? Singularity University зі своїм київським філіалом SingularityU Kyiv Chapter проводять конкурс Global Impact Challenge. Мета конкурсу, як зазначено на сторінці організації, «допомогти розробити вирішення глобальних проблем людства і, використовуючи експоненціальні технології, реалізувати ідеї та проекти, які в найближчі 10 років покращать мільярди життів на Землі». 

Претендентам слід:

  • придумати ідею або проект, який використовує технології для вирішення глобальної проблеми: зміна клімату, забруднення повітря, води і ґрунту, переробка сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф;
  • бути громадянином України;
  • вільно розмовляти й писати англійською мовою;
  • мати можливість взяти участь в Singularity University Global Solutions Program протягом 10 тижнів 2017 року (17 червня – 17 серпня).

До фіналу потраплять 10 учасників. Вони пройдуть двотижневу освітню програму, після якої представлять свої проекти викладачам із Кремнієвої долини.

Переможця визначать у перший тиждень квітня 2017 року. Він отримає стипендію на програму Singularity University Global Solutions Program (GSP), житиме і вчитиметься в кампусі дослідного центру NASA Ames в Кремнієвій Долині. Стипендія оплачує витрати на проживання та переліт.

Журі конкурсу – представники Singularity University, Ігор Новіков, а також експерти в галузі альтернативної енергетики й інновацій, представники екологічних, наукових і бізнес-співтовариств.

Заповнити заявку потрібно до 1 березня за посиланням.

Singularity University Global Solutions Program

Singularity University (SU) заснований 2008 року Реєм Курцвайлом і Пітером Діамандісом на території дослідного центру NASA. Основний напрямок роботи – вирішення глобальних проблем людства з використанням експоненційних технологій. Спільнота SU складається з бізнесменів, інвесторів, комерційних і неурядових організацій і діє в понад 110 країнах світу.

Серед викладачів програми – легендарні вчені та підприємці: Рей Курцвайл, Пітер Діамандіс, Стівен Хокінг, Ден Баррі, Ларрі Пейдж і Ілон Маск. Завучі – Паскаль Фіннетт і Салім Ісмаїл.

«Ми шукаємо не стартап, ми шукаємо людину, ідеї проектів і проекти на будь-яких стадіях. Отримавши ресурси, людина має довести до ладу цей проект і почати його реалізовувати в Україні», – коментує 

Першим кроком до участі у проектах NASA може стати «Школа наукового мислення» – спецкурс для студентів і учнів старших класів від Яни Пізінцалі.