Конференція Silicon Valley Open Doors (SVOD) Europe оголосила переможців, розповідає AIN. Перше місце посіли ірландці Ourobotics, друге – ізраїльтяни Recast, третє — українці Wishround. Змагалися 25 стартапів зі Східної Європи, Ірландії та Ізраїлю. З них до фіналу потрапили українські Wishround, Luciding, SOC Prime, Technovator і eCozy.
Мета SVOD Europe – організувати зустріч підприємців зі Східної Європи й інвесторів. Конференція відбувається в Дубліні та вважається одним із найперспективніших майданчиків для стартаперів з країн не першої технологічної десятки. Кожен другий стартапер отримує фінансування під свій проект.
Які саме проекти представляли українські підприємці?
Wishround (https://wishround.com/ua) – онлайн-сервіс виконання бажань. По суті це збір коштів. Треба оформити заявку, вказати в ній, чого ви хочете, і збирати на своє бажання гроші. Один із секретів фінансової привабливості цього проекту – можливість співпраці з інтернет-магазинами, серед яких зараз Цитрус, LeBoutique, SuperDeal, Repka.ua.
Luciding (https://luciding.com) подарує владу над власними снами. Достатньо одягнути гнучкий обруч з електродами – вони контролюватимуть фази сну і підкажуть, коли ви перейшли до стадії сновидіння і можете їх контролювати. «Сигнал підкаже, що ви спите і бачите сон – отже, можете ним керувати. Наскільки безмежна ваша фантазія, настільки яскравими можуть бути ваші усвідомлені сни», — каже співзасновник компанії Михайло Скричевський.
Девіз SOC Prime (https://socprime.com) – «актуальна кібербезпека». Онлайн-платформа дає доступ до інструментів, що дозволять виміряти рівень захищеності вашого проекту, протестувати його, знайти слабкі місця. Зараз клієнтами SOC Prime є OTP Bank, Starlight Media, «УкрСіббанк», «Воля».
Technovator (http://technovator.co) – дистанційний зарядний пристрій. Дуже просто і дуже затребувано. Зараз він може швидко заряджати одночасно 4 пристрої.
eCozy (http://ecozy.de) — має офіси в Україні та Німеччині. Стартап із серії «розумний дім». Це мережа термостатів, закріплених за кожним обігрівачем у приміщенні. Вони контролюють температуру радіаторів, централізовано керуються ґаджетом на iOS чи Android. Мають оптимізувати енерговитрати.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!