Đăng Ký Đăng Nhập

Ukrainskij Startaper U Rejtingu Forbes 891

Український стартапер у рейтингу Forbes


ТрендиДо американського рейтингу Forbes потрапив український стартапер. Після гучного успіху енергоменеджера Ecoisme на виставці електроніки CES засновник компанії Іван Пасічник отримав ще одне визнання: отримавши місце в топі «30 до 30». До нього потрапляють 30 підприємців, що добилися успіху до 30 років.

28-річний Іван не стримував емоцій: «Юху! Втрапив до 30-ки підприємців Європи за списком Форбс «30 до 30»! Дуже крута компанія разом із ресерчерам космосу, ядерної енергії, біотехнологій та членами команд формули один! Але будемо чесні, все це завдяки роботі моєї команди!».

Команда, якою пишається Іван Пасічник, розробила енергоменеджер Ecoisme – пристрій, що підключається до мережі всіх енергоприладів дому і контролює, звітує, керує. Важлива функція Ecoisme – аналіз енерговитрат і пошук способів оптимізувати їх.

Іван знав, що Forbes розглядає його кандидатуру: «Ми спілкувалися з журналістом Forbes, відповідальним за європейський список «30 до 30» у категорії виробництва та технологій. Проте до останнього не знали, що мене виберуть. Потрапляння до рейтингу дало нам піар і додаткові контакти, і в довгостроковій перспективі це реально допоможе компанії».

Наступним парадом стартапів буде StartupGrind у Силіконовій доліні. Виставка відбудеться 23-24 лютого й матиме окрему секцію для український проектів, пише AIN. Потрапити туди зможуть 6 вітчизняних компаній. 

Презентація Ecoisme від Anton Diatlov