Đăng Ký Đăng Nhập

V Ukraini Vchat Ale Ne Znayut Anglijsku 681

В Україні вчать, але не знають англійську


ЗНОДослідницька компанія TNS оприлюднила дані щодо вивчення англійської в Україні, повідомляє iPress.

Порівняно з країнами Європи Україна відстає у готовності населення спілкуватися іноземною мовою. Дані Євробарометра “Європейці та їхні мови” свідчать, що більше половини жителів країн ЄС знають щонайменше дві мови, а 38% європейців вільно володіють англійською.

З українців 18% володіють англійською на рівні вище середнього, хоча вивчали – 89%. При цьому  вони розуміють необхідність знати мови – 2/3 запевнили, що планують їх вивчати, здебільшого англійську, яку прагне опанувати половина опитаних. 97% з них хочуть, щоб її вивчали діти.

Більше половини приваблює той момент, що іноземна мова може забезпечити для них та їхніх дітей можливість вільного спілкування з іноземцями. Водночас 43% вважають, що володіння іноземною дозволяє отримати кращу роботу. Серед сфер, у яких знання англійської мови підвищує середню заробітну плату працівника, є безпека та охорона, медицина і фармацевтика, а також виробництво та IТ.

Нагадаємо, 2016-й названо роком англійської мови в Україні. Щоб покращити статистику, за якою українці здебільшого вивчають англійську і здебільшого її не знають, запустили проект “Вчителі англійської – агенти змін” для перекваліфікації вчителів англійської мови. Його мета — протягом року перенавчити 4000 педагогів.