Đăng Ký Đăng Nhập

Veb Marketing Na Yutubi Tri Prostix Sposobi Zarobiti 2525

Веб-маркетинг на ютубі: три простих способи заробити


Лайфхаки

Відеоконтент зараз лідирує на всіх площадках, і все ж дехто не наважується до нього пристати.

Ваш блог на YouTube може стати постійним джерелом доходу, якщо правильно його розпочати. Більшість ютуберів сьогодні заробляють на Google AdSense, проте далеко не всім вдається вийти на серйозні гроші з показів оголошень у ваших роликах. І навіть якість відео тут не завжди має значення: популярність залежить і від теми, і від ваших вмінь розкрутити влог. В середньому покази реклами приносять один долар за кожну тисячу переглядів, і набрати цю тисячу що далі, то складніше.

Поради відомого ютуб-блогера і відеомаркетолога Сема Де-Зеува (Sam DeZeeuw) допоможуть отримувати стабільний прибуток і решту типів конверсії без підключення до системи Google AdSense. Окрім того, їх можна використовувати для веб-маркетингу свого продукту чи бренду.

1. Афіліатний маркетинг

Афіліатний маркетинг чи партнерські програми – спосіб отримання трафіку і заробітку на власному ресурсі завдяки промоції продуктів і сервісів партнерів. Щодо YouTube, найкращий результат дає співробітництво з партнерською площадкою Амазон (Amazon’s Associates program), де стартова комісія 4%.

2. Продавайте свій продукт

Можливо, це звучить дивно, але це найкращий шлях отримати 100% віддачу від вашого каналу на YouTube. Ви не маєте продукту чи сервісу? Створіть його. Нехай це буде відеокурс чи інший інфопродукт. Або, може, ваше хобі. Почніть з малого.

3. Консалтинг

Люди потребують допомоги в різних і найнесподіваніших питаннях. Комусь вони здаватимуться простими, а для когось вони життєво важливі, і за ваш досвід і знання будуть готові платити. Важливий момент: якщо ви хочете, щоб люди за вами йшли, то спочатку давайте їм корисний контент, а потім чекайте, що до вас звертатимуться по консультацію. Створюйте певну цінність, діліться нею – і далі природним чином прийде компенсація.

Веб-маркетинг на ютубі – простий і ефективний спосіб взаємодії з вашою цільовою аудиторією, спосіб створення вашої аудиторії з нуля, інструмент залучення трафіку на сайт – і багато-багато іншого. Повний курс зі створення свого каналу на ютуб можна подивитися на платформі EDUGET – як у безкоштовній базовій, так і в платній, розширеній версії.