Đăng Ký Đăng Nhập

Vidbudutsya Osvitni Vistavki 14 16 Kvitnya 1473

Відбудуться освітні виставки 14-16 квітня


Лайфхаки


Виставковий центр "Український дім"

14 квітня починаються освітні виставки в «Українському домі». Вітчизняну освіту представлять в блоці «Освіта та кар’єра – 2016», закордонні виші – в «Освіті за кордоном».

Виставки відбуватимуться одночасно на двох поверхах «Українського дому». Загалом планують встановити близько 130 стендів.

Особливість цих заходів у різноплановості. Відвідувачам пропонують дізнатися особливості вступу до українських вишів, їхні вимоги до сертифікатів ЗНО, навчальні програми, дипломи. Водночас можна поцікавитися освітою за кордоном, мовними курсами, середньою освітою і навіть працевлаштуванням.

Платформа EDUGET також пропонує різноманітні освітні послуги, все залежить від ваших потреб. Якщо ви зацікавлені у вступі до українського вишу, зверніть увагу на онлайн-курси підготовки до ЗНО. Якщо плануєте освіту за кордоном, вам допоможуть курси англійської від носія мови. Якщо думаєте про майбутню професію – тест від міжнародних профі профорієнтації HILL INTERNATIONAL.

Україну 14-16 квітня представлятимуть освітні організації й вищі навчальні заклади: Київський політехнічний інститут, Медичний університет імені Богомольця, Університет харчових технологій, Харківський політехнічний інститут, Донецький національний університет, Одеський національний медичний університет та решта, загалом 76 учасників.

В «Освіті за кордоном» задіяні навчальні заклади й компанії з Ізраїлю, Австрії, Великобританії, Естонії, Іспанії, Кіпру, Литви, Малайзії, Німеччини, Румунії, Словаччини, Чехії.

Польща, Латвія і Туреччина представлені ширше, окремими павільйонами, що свідчить про зацікавленість українських випускників і студентів освітою в цих країнах. Радник польського посольства  Анна Кузьма  коментує: «Минулого року вищу освіту в Польщі здобували майже 14,5 тисячі українців».

Відвідати виставки можна вільно, без реєстрації. 14-15 квітня зали працюватимуть з 11.00 до 18.00, 16 квітня – з 11.00 до 17.00. Адреса «Українського дому»: Київ, вул. Хрещатик, 2.