Đăng Ký Đăng Nhập

Vijshov Mobilnij Dodatok Moie Zno 2407

Вийшов мобільний додаток “Моє ЗНО”


ЗНО

Щоб активувати його, слід ввести номер та пін-код сертифіката учасника ЗНО.“Виникла така ідея: дати можливість кожному учаснику зовнішнього незалежного оцінювання зберігати відповідну інформацію в мобільному додатку. Більшість молоді для входу в Інтернет і отримання інформації використовує саме гаджети”, – розповідає директор УЦОЯО Вадим Карандій.

Результатом розробки став мобільний додаток “Моє ЗНО”, який презентували 16 березня 2017 року УЦОЯО, Американські ради з міжнародної освіти і компанія Infopulse.

Встановити додаток можна безкоштовно. Щоб активувати його, слід ввести номер та пін-код сертифіката учасника ЗНО. Компанії наголошують, що захисту персональних даних було приділено максимум уваги, тож користувачам додатку не варто непокоїтися через можливі використання їхніх даних.

Платформа EDUGET зібрала тести ЗНО за 2013-2016 роки і виклала їх у зручному форматі. Ви можете онлайн проходити тести, переглядати допущені помилки й зберігати результати у своєму особистому кабінеті. Безкоштовно! 

В “Моєму ЗНО” можна:

  1. дізнаватися про місце та час проведення тестувань ЗНО з обраних предметів;
  2. вносити іспити ЗНО до системного календаря мобільного пристрою;
  3. налаштувати нагадування про наближення тестування;
  4. отримувати новини про ЗНО, про нові правила чи зміни;
  5. дізнаватися результати ЗНО. 

    Додаток можна завантажити безкоштовно на GooglePlay за пошуком “Моє ЗНО”.