Đăng Ký Đăng Nhập

Vikladachi Miljoneri Dosvid Udemy 935

Викладачі-мільйонери: досвід UDEMY


ТрендиВикладання як професія найчастіше асоціюється з низькими зарплатами і станом вічного прохача – то в держави, то в батьків. Разом з тим сучасні технології надають можливість заробити завдяки викладацькому таланту цілком пристойні гроші.

Так, за даними освітньої онлайн-платформи UDEMY, викладачі з першого десятку за популярністю заробили за рік $17 млн. Загалом їхні доходи виміряються від $500 тис. до більш ніж $8 млн.

У чому ж секрет таких високих заробітків? Передусім онлайн-формат викладання дає можливість доступу до курсу більшій кількості слухачів, тобто за годину роботи навіть у разі найдемократичнішої ціни за курс викладач отримує більше. Крім того, йому не доводиться витрачати час на пошук студентів – вони самі знаходять курс, що їх цікавить, по Інтернету.

Як приклад успішного викладання UDEMY наводить трьох щасливчиків зі свого топа.

Роб Персіваль (Rob Percival) – раніше викладав математику, в червні 2014 року прийшов на UDEMY і своїм першим курсом поставив «Повний курс веб-розробника – побудуй 14 сайтів» (The Complete Web Developer Course – Build 14 Websites). Сьогодні у Роба три курси, які принесли йому в цілому $2,8 млн. До Роба Персіваля записалося близько 120 000 студентів. 

Віктор Бастос (Victor Bastos) також спеціалізується на викладанні курсів з веб-розробки, головним чином для початківців. Перевага Віктора в тому, що він викладає англійською, іспанською, бразильським варіантом португальської і японською. До викладання Бастос був фрілансером-розробником. Сьогодні курси Віктора Бастоса збирають більше 52 000 слухачів і приносять їхньому авторові $900 000. Найпопулярніший курс – «Стань веб-розробником з нуля» (Become a Web Developer from Scratch).

Алан Хілл (Alun Hill) – у минулому журналіст і бізнесмен. Мешканець Мальти Алан ділиться зі своїми студентами секретами, як заробити на своє захоплення фотографією, відеозйомкою і навіть на створенні курсів на платформі UDEMY. В Алана 47 000 студентів, що принесло йому дохід у $650 000.

Сьогодні на платформі UDEMY, за свідченням генерального директора компанії Денніса Янга (Dennis Yang), навчається вже 5 млн студентів. «Викладачі з усього світу використовують сьогодні UDEMY, щоб поділитися своїми знаннями й вміннями з тими, хто їх потребує».

Тренд онлайн-освіти набирає обертів, і кількість онлайн-курсів як англійською, так і іншими мовами збільшуватиметься лавиноподібно.