Викладання як професія найчастіше асоціюється з низькими зарплатами і станом вічного прохача – то в держави, то в батьків. Разом з тим сучасні технології надають можливість заробити завдяки викладацькому таланту цілком пристойні гроші.
Так, за даними освітньої онлайн-платформи
У чому ж секрет таких високих заробітків? Передусім онлайн-формат викладання дає можливість доступу до курсу більшій кількості слухачів, тобто за годину роботи навіть у разі найдемократичнішої ціни за курс викладач отримує більше. Крім того, йому не доводиться витрачати час на пошук студентів – вони самі знаходять курс, що їх цікавить, по Інтернету.
Як приклад успішного викладання UDEMY наводить трьох щасливчиків зі свого топа.
Роб Персіваль (
Віктор Бастос (Victor Bastos) також спеціалізується на викладанні курсів з веб-розробки, головним чином для початківців. Перевага Віктора в тому, що він викладає англійською, іспанською, бразильським варіантом португальської і японською. До викладання Бастос був фрілансером-розробником. Сьогодні курси Віктора Бастоса збирають більше 52 000 слухачів і приносять їхньому авторові $900 000. Найпопулярніший курс – «Стань веб-розробником з нуля» (Become a Web Developer from Scratch).
Алан Хілл (Alun Hill) – у минулому журналіст і бізнесмен. Мешканець Мальти Алан ділиться зі своїми студентами секретами, як заробити на своє захоплення фотографією, відеозйомкою і навіть на створенні курсів на платформі UDEMY. В Алана 47 000 студентів, що принесло йому дохід у $650 000.
Сьогодні на платформі UDEMY, за свідченням генерального директора компанії Денніса Янга (Dennis Yang), навчається вже 5 млн студентів. «Викладачі з усього світу використовують сьогодні UDEMY, щоб поділитися своїми знаннями й вміннями з тими, хто їх потребує».
Тренд онлайн-освіти набирає обертів, і кількість онлайн-курсів як англійською, так і іншими мовами збільшуватиметься лавиноподібно.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!