Đăng Ký Đăng Nhập

Vinajshli Vino Dlya Kotiv 1229

Винайшли вино для котів


ТрендиЯпонська компанія B&H Lifes відгукнулася на прохання власників котів і розробила спеціальне котяче вино. Як повідомили в компанії, люди прагнуть святкувати родинні свята разом зі своїм домашнім улюбленцем. А самотні й не мають іншого варіанту. До компанії, що випускає зоотовари, масово зверталися з проханням створити напій, який дозволить коту посидіти з господарем за чаркою.

Так з’явилося вино Nyan Nyan Nouveau. Японською «nyan-nyan» означає «няв-няв». Котам пропонують Каберне нового врожаю, з м’ятою і вітаміном С. Захисники тварин можуть не перейматися: алкоголю там немає. При цьому на смак котяче вино не відрізняється від традиційного, тож на нього і господарі можуть спокуситися.

Коштує 200-грамова пляшка 399 ієн (близько $4). Затягувати з вживанням напою не варто, бо на відміну від справжнього вина, Nyan Nyan Nouveau з віком не кращає.

Це не єдиний оригінальний варіант знайти компанію для святкових посиденьок. Нагадаємо, південнокорейський винахідник розробив робота Drinky, який погоджується на пропозицію випити, вихиляє чарку й заливається рум’янцем.