Đăng Ký Đăng Nhập

Vinaxodi 2015 Roku Vibir Microsoft 757

Винаходи 2015 року – вибір Microsoft


ТрендиУ Microsoft відібрали найцікавіші та перспективні винаходи, які було виставлено 2015 року на платформі Kickstarter, де винахідники збирали фінансування для реалізації власних ідей.

1 Ергономічний робочий стіл

Робочий стіл нового покоління готовий передбачити будь-які способи підвищення продуктивності, навіть роботу стоячи. Зміна пози допоможе покращити поставу та загальне самопочуття. Перевага дизайну Natural Ergonomic Workspace в тому, що вся конструкція дуже легка, її можна скласти, а збирається вона за 30 секунд. Тож улюблений стіл можна взяти з собою до кав’ярні, у коворкінг або просто до саду – справжня мрія фрілансера.

 

2 Кінетична лампа

Kinetic – звичайна лампа, в якій поєднані технологія, арт та електроніка. Головна відмінність у тому, що вбудовані мікроосвітлювачі реагують на рух, відкриваючи унікальні можливості творчим особистостям. За допомогою рухів рук та пальців можна створювати справжній театр тіней, а ще є налаштування вибору одного з 19 кольорів, таймінг та приховані можливості для справжніх музикантів.

 

3 Комп’ютер для письменника

Вважаєте, що давно зрівнялися б популярністю з Хемінгуеєм, лише соцмережі відволікають? Якраз для таких неорганізованих геніїв придумали комп’ютер, у якому є лише екран для виводу тексту – і нічого зайвого. Hemingwrite у чомусь схожий на старовинну друкарську машинку, при цьому він може під’єднуватися до вайфаю та синхронізувати дані з інтернет-сховищем.

 

4 Пасок вірності

Кожен, хто хоче бути впевненим, що його велосипед чи скутер назавжди залишиться з господарем, віддасть належне винаходу Mighty Click – замок вагою 1,6 кг, достатньо важкий та міцний, щоб убезпечити особистий транспорт від нападу. А ще Mighty Click можна носити як пасок – дуже зручно та стильно, ще й не заважає під час подорожі.

 

5 Тренування постави

Для виправлення постави створено пасок-рюкзак Smart Back Brace, інтегрований з мобільним телефоном завдяки спеціальному додатку. Коли спина згинається, відхиляючись від ідеальної постави, консоль, яку вбудовано в пасок, відправляє сигнал на телефон, і користувач чує вібродзвінок. Достатньо змінити положення м’язів спини та хребта на вихідну позицію, як вібрація припиняється до наступної помилки.

 

6 Роутер-обіймалка

Домашній роутер – простий у використанні пристрій, однак нема межі довершеності, і ось з’являється ще один, який навіть не потребує введення паролю. Keewifi Router починає працювати, варто дістати його з коробки та підключити до мережі, причому для розпізнавання гаджету достатньо піднести його ближче до роутера – пристрій знімає ідентифікуючу інформацію та надає доступ до Інтернету. А далі вже можна гуляти по всій хаті – все в порядку, вас внесено до реєстру достойних, вартих домашнього вайфаю.

 

7 Розумні устілки

Stridalyzer Smart Insoles – ідеальний супутник прихильника фітнесу. Достатньо покласти розумні устілки в свої кросівки, й можна виходити на будь-яку трасу: два міні-тренери попередять про можливі проблеми зі здоров’ям, покращать техніку бігу, запишуть особисті досягнення – і все це завдяки синхронізації зі смартфоном за допомогою спеціального додатку.

 

8 Велонавігатор

COBI – більше, ніж навігатор: це пульсуючий нервовий вузол технологій, вбудований у тіло двоколесного друга та синхронізований зі смартфоном свого власника, розповідає детальний прогноз погоди, прокладає веломаршрут, регулює роботу габаритних вогнів і фари – і ще багато чого.

 

9 Вартовий багажу

Проблеми з доставкою багажу під час авіаперельотів має вирішити персоналізований гаджет Smart Unit, який керується з мобільного телефона. Сам «маячок» лежить у валізі, однак пильно слідкує за тим, що відбувається навколо. Гаджет автоматично відключається та включається під час зльоту та посадки, передає сигнал на смартфон власника, навіть якщо багаж доставлено до іншої країни, а ще реагує на спробу відкриття валізи. Патентоване програмне забезпечення допомагає зберегти максимальну безпеку багажу.

 

10 Свіча-обігрівач

Завдяки Egloo технологія обігріву приміщення за допомогою свічки та теракотового горщика стала доступнішою. Форма керамічного світильника допомагає випромінювати тепло навіть тоді, коли свічка вже згасла. Для отримання оптимальної температури на одне приміщення потрібно принаймні чотири свічки.

 

11 Велика кнопка

«Одна кнопка на все» — мрія кожного, хто хоча б раз втрачав пульт чи плутав його з іншим засобом дистанційного керування. SPIN Remote – революційне рішення: гаджет, який може комбінацією повертань та натискань керувати будь-якою технікою в квартирі за допомогою інфрачервоного випромінювання чи Bluetooth. Налаштовується за допомогою спеціального додатку на смартфоні, а далі головне – вчасно дотягнутися.

 

12 Настільний дзен

Серед стресу, гонитви, постійної конкуренції людині іноді не вистачає моментів для медитації та розслаблення, звернення до свого внутрішнього «Я». Гаспер Преможе (Ga?per Premo?e) якраз на такий випадок зробив «дзен-яйце» – естетичний аксесуар для робочого столу, який виготовляється з деревини горіху, груші або клену. Zen Egg – своєрідний виклик світу нових технологій, початок шляху до себе.