Đăng Ký Đăng Nhập

Vipuskni Ispiti Dpa 2016 131

Випускні іспити (ДПА) 2016


ЗНОМіністерство освіти України оприлюднило дати проведення державної підсумкової атестації (ДПА) учнів середніх шкіл. 2016 року випускники навчальних закладів І ступеня проходитимуть ДПА з 10 по 20 травня, ІІ ступеня – з 1 по 10 червня, ІІІ ступеня – з 16 по 30 травня.

Атестуватимуть з 3 предметів.

У навчальних закладах І ступеня (після початкової школи) складатимуть українську мову, літературне читання й математику.

Випускники шкіл ІІ ступеня (9-класники) пройдуть атестацію з української мови та математики, а також з одного предмета, який визначить педагогічна рада навчального закладу: українська література, зарубіжна література, іноземна мова, історія України, всесвітня історія, правознавство, географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. Для випускників навчальних закладів з навчанням або вивченням мов національних меншин також пропонують предмети: мова національної меншини, інтегрований курс «Література».

Випускники шкіл ІІІ ступеня (11-класники) обов’язково складатимуть українську та іноземну мови, також учень сам вибере третій предмет – математику чи історію. Що важливо – ДПА для 11-класників відбудеться у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) (крім іноземної).