Đăng Ký Đăng Nhập

Virtualnij Stem Centr Maloi Akademii Nauk Navchit Eksperimentuvati 2495

Віртуальний STEM-центр Малої Академії наук навчить експериментувати


Викладання

Навчання інженерного мислення повинно бути цікавим і захоплювати змалку. Цьому сприятимуть наукові експерименти, долучитися до яких можна онлайн.

STEM – це об’єднання математичних та природничих наук, від Science, Technology, Engineering & Math. В освіті STEM сприяє підготовці інженерних кадрів з інноваційним мисленням, креативним підходом до вирішення технологічних завдань. Світова практика, зокрема досвід США, свідчить про успішність впровадження STEM-освіти, починаючи з наймолодших класів, причому для всіх учнів, а не лише для обдарованих.

В Україні вже зроблено перші кроки до STEM-освіти: було презентовано науково-методичний віртуальний STEM-центр. За новою методикою учні проводитимуть експерименти, а їх результати зберігатимуться у відкритих базах даних. Наразі триває дослідно-експериментальна стадія, в якій беруть участь 15 навчальних закладів.

Педагоги, які входять до системи STEM-освіти, можуть спілкуватися з різними учнями в інтерактивному режимі, що сприяє комунікації під час науково-дослідних робіт з учнями. Поки що всі матеріали розташовано на внутрішньому сервері Малої Академії наук, але вже восени 2017-го ресурс буде відкрито для учасників експерименту, і можна буде завантажувати власні розробки.

Тестування проекту триватиме чотири роки, впродовж яких до STEM-освіти залучатимуться нові навчальні заклади.

via