Đăng Ký Đăng Nhập

Vishha Shkola Komunikacij Provede Kurs Z Hr Ta Roboti Z Komandoyu 2209

«Вища школа комунікацій» проведе курс з HR та роботи з командою


Лайфхаки

З 1 по 4 грудня освітній проект «Вища школа комунікацій» проведе абсолютно новий інтенсивний курс «Команда і HR».Кожному керівникові хотілося б з легкістю диригента керувати злагодженою і натхненною командою. Реальність буває далекою від бажаного: часом колег об’єднують лише спільні стіни, обговорення зарплати й чекання вихідних.

Створити ідеальну команду-оркестр допоможе новий 4-денний інтенсивний курс «Команда і HR», організований освітнім проектом «Вища школа комунікацій».

Керівники та HR-фахівці навчаться підбирати персонал, налаштовувати нову команду на робочий процес і досягати конкретних бізнес-результатів.

Інтенсив буде цікавим:

 • фахівцям, що працюють з персоналом;
 • керівникам будь-яких підрозділів і департаментів;
 • працівникам HR-агентств;
 • власникам бізнесу, керівникам, стартаперам;
 • а також всім, хто цікавиться питаннями ефективної побудови команди.

Спікери курсу – тільки практики з компаній-лідерів українського ринку, а також міжнародні фахівці HR-сфери, які поділяться з учасниками інтенсиву своїм досвідом і лайфхаками, допоможуть знайти новий підхід до вирішення рутинних завдань, покажуть перспективи розвитку й нові рішення.

Програма курсу поділена на 4 основні блоки.

 1. HR-тренди і тенденції

  В цьому блоці спікери розкажуть про глобальні тренди й українські тенденції у роботі з персоналом, подискутують про перспективи професії, поділяться передовим досвідом у сфері автоматизації HR-процесів і використанні digital-складової в управлінні людським капіталом.
 2. HR-стратегія

  Спікери цього блоку розкажуть про створення й реалізацію HR-стратегій, а також розглянуть окремі стратегічно важливі складові HR-сфери: маркетинг у HR, навчання, аудит, бюджетування та багато іншого.
 3. Створення ефективної команди

  Цей блок буде присвячено різним інструментам пошуку та підбору персоналу, оцінці, грамотному лідерству.
 4. Розвиток команди

  Тут спікери розглянуть такі теми, як нематеріальна мотивація, протистояння хедхантерам, тім-білдинг, фасилітація, профілактика вигоряння тощо.

Генеральний партнер: Marketing Bar РА.
Стратегічний партнер: Work.ua.
Офіційний партнер: інтернет-магазин Yakaboo.

Інформаційні партнери: hrliga, радіо «Київ», StartUpUkraine, Gloss.ua, Bigmir, Geometria, Ліга студентів АПУ, AUTORIA – лідер автомобільної інтернет-торгівлі, газета «Плюс», Capital.ua, телеканал «Перший діловий», радіо «Ера FM», Сегодня.ua, телеканал Business, телеканал Maxxi TV, «Коментарі», «Оглядач», Liga.net, Bit.ua, RIA.

Вартість інтенсивного курсу – від 2200 грн.
Місце проведення: Будинок культури і мистецтв СБУ (м. Київ, вул. Ірининська, 6).
Час: 1-4 грудня, 09:00 – 19:00.

Дізнатися детальніше про подію, програму та спікерів, а також зареєструватися на курс можна на сайті «Вищої школи комунікацій». Крім того, інформація про курс, школу й комунікації загалом – на сторінці Школи у Facebook.

Дізнайтеся, як створити свою команду-оркестр, у «Вищій школі комунікацій»!