Đăng Ký Đăng Nhập

Vstanovleno Porogovi Bali Za Probnim Zno 2016 Z Usix Predmetiv 1515

Встановлено порогові бали за пробним ЗНО-2016 з усіх предметів


ЗНОУкраїнський центр оцінювання якості освіти повідомив, який поріг склав/не склав встановлено за результатами пробного ЗНО-2016 з усіх предметів. Тестування відбулося 9 квітня, прийшли 73 636 учасників ЗНО.

Головна мета пробного ЗНО – ознайомитися з процедурою тестування, щоб на основній сесії не відволікатися на формальності. Також це можливість перевірити власні знання й оцінити рівень підготовки. Кожен учасник пробного ЗНО отримав інформаційний бюлетень «Як визначаються результати зовнішнього незалежного оцінювання» з кожного предмета, за яким можна підрахувати отриманий тестовий бал.

Пороговий бал, або поріг склав/не склав – це кількість балів, яку набере учасник з найнижчим допустимим рівнем. Якщо цей поріг не набрано, то іспит вважається проваленим, учасник не отримує сертифікат ЗНО з оцінкою і не може вступати до вишу.

Порогові бали за пробними ЗНО-2016

Предмет

Пороговий бал

Історія України

28

Математика

13

Англійська

14

Німецька

13

Іспанська

16

Французька

14

Російська

33

Біологія

22

Географія

26

Фізика

14

Хімія

22

Пороговий бал за пробним ЗНО з української мови та літератури визначено раніше, він дорівнює 25.

Отримані результати не є остаточними. Під час основної сесії визначатимуть поріг для кожного предмета знову, причому за дещо іншою методикою. Якщо під час пробного ЗНО використовують метод Ангоффа, який полягає у визначенні бала мінімально допустимої підготовки, то на основній сесії поріг вираховують за методом Ангоффа-Беука – з урахуванням контекстних показників, наприклад розвиток системи освіти, допустима кількість абітурієнтів, економічний стан.

Основна сесія ЗНО стартує 5 травня з української мови та літератури. Нагадаємо, що абітурієнт, який не набрав пороговий бал з цього предмету, автоматично припиняє участь у ЗНО.

Останні дні перед іспитом варто використати на систематизацію вивченого – щоб позбутися «каші в голові» й не заплутатися в останній момент. Фахівці платформи EDUGET розробили спеціальні експрес-курси підготовки до ЗНО, вони спрямовані на структурування знань, узагальнення й вибудовування їх у логічну композицію. Таблиці, схеми, стислий виклад інформації докладно коментує викладач, звертає увагу на складні моменти, вказує можливі неточності в розумінні матеріалу.

Також на платформі можна пройти тести ЗНО попередніх років

Бажаємо високих балів на ЗНО!