Đăng Ký Đăng Nhập

WordPress Bezkoshtovna Platforma Dlya Vpevnenogo Startu 1543

WordPress – безкоштовна платформа для впевненого старту


ЛайфхакиКоли вам подобається той чи інший сайт в Інтернеті, перше, що спадає на думку, – це, напевне, дуже дорого і дуже складно. Насправді багато відомих новинних сайтів і блогів великих брендів зроблено на безкоштовному движку WordPress, опанувати який може навіть новачок.

Розпочати можна з найпростішого сайту-візитівки, а потім, з поступовим освоєнням інструментарію, додавати все нові й нові функції. Як створити сайт на WordPress лише за п’ять годин, розкаже спеціальний безкоштовний курс від Віталія Співачука, керівника інтернет-агенції «Веб-ракета».

Перед тим як зважитися створювати свій сайт, треба визначитися, який функціонал потрібний.

Для яких сайтів ідеально підходить WordPress?

  • блоги;
  • сайти-візитівки;
  • сайти-каталоги (варіант сайту-візитівки з додаванням портфоліо чи продукції за рубриками);
  • новинні сайти;
  • інформаційні тематичні майданчики;
  • будь-які інтернет-проекти, в основі яких – текст і фото.

Для чого не підходить платформа WordPress?

  • інтернет-магазин, який використовує різні способи оплати, особистий кабінет, багатовалютність, індивідуальний кошик;
  • масштабний інтернет-портал;
  • корпоративний чи інший сайт, який містить фінансову інформацію, систему обліку коштів, інтеграцію з безготівковими платіжними системами й вимагає надійнішого захисту від зламу.

Які переваги платформи WordPress? З першого дня свого випуску 27 травня 2003 року ця CMS підкорює користувачів своєю простотою, дружністю до пошукових систем, постійними оновленнями, вбудованою SEO-підтримкою, стильним дизайном з темами, що постійно додаються, локальними версіями на всіх основних мовах, легким налаштуванням бекапу (резервних копій).

Варто лише розпочати, а далі залежно від розвитку сайту і зростання потреб його власника додавати за принципом конструктора все нові й нові модулі – плагіни, завантажити які можна з внутрішньої бібліотеки платформи.

Брендові сайти, які використовують WordPress як основну платформу (в алфавітному порядку):

Корисні посилання:

Більше відомих брендів, що використовують платформу WordPress для власних сайтів, тут.

Курс «Як створити сайт на WordPress за 5 годин»  

Ще одна з найважливіших переваг WordPress для новачків – постійна підтримка на офіційному форумі https://wordpress.com. Локалізація платформи українською мовою – ?https://uk.wordpress.org чи https://wordpress.co.ua, російською мовою https://ru.wordpress.org чи https://ru.wordpress.com.

WordPress – це ще й площадка для спілкування. Створити свій аватар з глобальним розпізнаванням (граватар), єдиний для всіх коментарів і спілкування на цій платформі, можна за посиланням. http://en.gravatar.com/