Đăng Ký Đăng Nhập

Yabluko U Lizhko Apple Dopomozhe Prokidatisya Vchasno 2455

Яблуко у ліжко: Apple допоможе прокидатися вчасно


Тренди

Власники айфонів давно мріяли, щоб про їх здоровий сон подбала улюблена компанія – у будь-якому разі, в цьому впевнені в Apple

Компанія Apple придбала Beddit – стартап, винахідник сенсора сну. Спеціальний м’який і надтонкий «монітор» можна покласти під простирадло, і впродовж ночі пристрій збиратиме дані про роботу серця, дихання, пробудження, хропіння. Базуючись на даних, гаджет вираховує, коли його хазяїн дійсно відпочив, и будить його в найвлучніший момент.

Аналіз цієї інформації допоможе людям контролювати незахищену область їхнього життя – час сну. З покупкою компанії Beddit даний пристрій сумісний з iPhone, і всі дані зберігатимуться в хмаровому сховищі і використовуватимуться згідно з політикою конфіденційності Apple – про що компанія-автор гаджету попередила своїх користувачів на власному сайті.

Увага до здоров’я користувачів для Apple не випадковість, а принциповий вибір: у висхідному тренді технології, що забезпечують довголіття і допомагають вести здоровий спосіб життя. Тепер всі чекатимуть на подібні функції у Apple Watch.