Зараз онлайн-навчання актуальне як ніколи через пандемію коронавірусу. Багато людей вже відкрили для себе переваги викладання в онлайні та нарощують свою аудиторію та прибутки.
Отож, ви бажаєте:
• стати лідером в області цифрової освіти;
• створювати платні та безкоштовні освітні курси;
• запустити свою кар’єру в новому, цікавому напрямку.
Але постає головне питання: як все правильно зробити із технічного боку? Так, ви можете бути майстром певної справи, але ваші вміння та навички ще потрібно правильно презентували людям. На допомогу нам прийдуть дві програми – Camtasia Studio та Adobe Premiere.
Сamtasia Studio – це комплексна програма для створення відеопрезентацій з показом дій на екрані комп’ютера. За допомогою цього програмного продукту можна дуже зручно знімати все, що відбувається у вас на екрані, а після робити з цим все те саме, як зі звичайними відеороликами у вбудованому в програму редакторі. Після таку презентацію можна перевести в багато популярних форматів, включаючи Adobe Flash, і демонструвати в Інтернеті або ж на різних конференціях і семінарах.
Щодо Adobe Premiere, то багато провідних фахівців теле- та кіноіндустрії називають Premiere Pro кращою програмою для відеомонтажу. Її використовують такі помітні гравці ринку, як BBC та
The Tonight Show.
Тут і стане в нагоді онлайн-курс від освітньої платформи Eduget “Відеовіробицтво онлайн-курсу: Camtasia Studio & Adobe Premiere“. Тут показані основи обробки звуку в Adobe Audition, монтажу в Adobe Premiere та інтеграції з Adobe After Affects. Всього цих трьох аспектів достатньо, щоб створити привабливий для глядача відеокурс.
Наш курс також знайомить з двома основними видами навчального відео – скрінкастом (запис того, что відбувається на екрані комп’ютера) і «розмовляючою головою» – запис ведучого курсу. Ці два елементи можна знайти у будь-якому онлайн-курсі навіть у провідних діячів своєї справи.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!