Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Legko Stvoriti Svij Onlajn Kurs Z Nulya 2636

Як легко створити свій онлайн-курс з нуля


Тренди

Зараз онлайн-навчання актуальне як ніколи через пандемію коронавірусу. Багато людей вже відкрили для себе переваги викладання в онлайні та нарощують свою аудиторію та прибутки.Отож, ви бажаєте:

• стати лідером в області цифрової освіти;

• створювати платні та безкоштовні освітні курси;

• запустити свою кар’єру в новому, цікавому напрямку.

Але постає головне питання: як все правильно зробити із технічного боку? Так, ви можете бути майстром певної справи, але ваші вміння та навички ще потрібно правильно презентували людям. На допомогу нам прийдуть дві програми – Camtasia Studio та Adobe Premiere. 

Сamtasia Studio – це комплексна програма для створення відеопрезентацій з показом дій на екрані комп’ютера. За допомогою цього програмного продукту можна дуже зручно знімати все, що відбувається у вас на екрані, а після робити з цим все те саме, як зі звичайними відеороликами у вбудованому в програму редакторі. Після таку презентацію можна перевести в багато популярних форматів, включаючи Adobe Flash, і демонструвати в Інтернеті або ж на різних конференціях і семінарах.

Щодо Adobe Premiere, то багато провідних фахівців теле- та кіноіндустрії називають Premiere Pro кращою програмою для відеомонтажу. Її використовують такі помітні гравці ринку, як BBC та

The Tonight Show.

Тут і стане в нагоді онлайн-курс від освітньої платформи Eduget “Відеовіробицтво онлайн-курсу: Camtasia Studio & Adobe Premiere“. Тут показані основи обробки звуку в Adobe Audition, монтажу в Adobe Premiere та інтеграції з Adobe After Affects. Всього цих трьох аспектів достатньо, щоб створити привабливий для глядача відеокурс. 

Наш курс також знайомить з двома основними видами навчального відео – скрінкастом (запис того, что відбувається на екрані комп’ютера) і «розмовляючою головою» – запис ведучого курсу. Ці два елементи можна знайти у будь-якому онлайн-курсі навіть у провідних діячів своєї справи.

Катерина Горова
Автор