Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Pidgotuvatisya Do Zno 2017 Faxivci Ucoyao Stvorili Seriyu Navchalnix Video 2237

Як підготуватися до ЗНО-2017: фахівці УЦОЯО створили серію навчальних відео


ЗНО

Прості та складні завдання з усіх предметів минулого року, детальний розгляд завдань ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України.На успішність складання ЗНО найбільше впливають два чинники: власне рівень знань і готовність до тестового формату. Тією чи іншою мірою рівень отриманого балу залежатиме від того, наскільки сумлінно вчився учень і наскільки зібраним був на тестуванні.

Фахівці Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти підготували серію оглядових відео, які мають заочно підготувати вступника до іспиту.

У відеороликах продемонстровано, як виглядають зошити з тестовими завданнями, які отримують учасники ЗНО. Також автори розглянули завдання ЗНО-2016 з усіх предметів і навели приклади з них – як простих, так і складних.

З української мови та літератури, історії України та математики відзняли окремі ролики. В них розповіли, які типи завдань з цього предмету виявилися найскладнішими на попередній сесії ЗНО, які виглядають тестові бланки, які особливості ЗНО саме з цього предмету, які зміни в навчальній програмі відбулися порівняно з минулим роком.

Складні та легкі завдання ЗНО-2016 з усіх предметів

Українська мова та література

Історія України

Математика