Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Pidgotuvatisya Do Zno 2018 Z Eduget 2604

Як підготуватися до ЗНО-2018 з EDUGET


ЗНО

Безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО-2018.   Зараз в Україні вступ до університету багато в чому залежить від результатів ЗНО. У зв’язку з цим на ринку надається велика кількість послуг, пов’язаних з підготовкою до ЗНО, проте більшість з них є платними. Наприклад, хороший репетитор або платні курси онлайн коштуватимуть мінімум 1000 гривень на місяць, не кажучи вже про кількість часу, витраченого на саму підготовку. Однак не всі учні можуть собі дозволити витрачати великі суми на репетиторів або платні курси, а за межами великих міст гостро стоїть проблема нестачі кваліфікованих педагогів.

   Знаючи про наявність спектра цих проблем, освітня онлайн-платформа EDUGET пропонує всім учням безкоштовні курси підготовки до ЗНО від кваліфікованих викладачів-предметників. Всі курси підготовки до ЗНО від нашої платформи були акредитовані Міністерством освіти і науки України. У цих курсах зібрані всі матеріали за програмою ЗНО-2018, а також наявний ряд таких функцій, як:

      – можливість навчання 24/7 з будь-якої точки України;

      – контроль успішності учня за допомогою регулярних тестів після проходження блоків матеріалу;

      – 100 відеоуроків, щотижневі онлайн-заняття, чати і авторські тести.

   Ці курси вже встигли відмінно зарекомендувати себе в минулому році, адже учні з Одеси і Одеської області користувалися ними при підготовці до ЗНО-2017 і показали більш високі результати, ніж за рік до цього. Ми пропонуємо курси з:

      • української мови та літератури

      • історії України

      • англійської мови

      • математики

      • біології

   Вступ до вишу мрії стає ближче разом з EDUGET!