Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Pracyuie Internet Marketing 2593

Як працює інтернет-маркетинг


Тренди

Інтернет-маркетинг — використання усіх методів традиційного маркетингу для того, аби продати продукт чи послугу покупцю, а також, щоб керувати відносинами з ним.Головні переваги використання інтернет-маркетингу:

– споживач має можливість отримувати повну інформацію про товари;

– дає точну статистичну картину ефективності маркетингової кампанії і, таким чином, значно економить витрати;

– не потребує вкладення великої кількості грошей (в середньому на інтернет-маркетинг витрачається всього 5% від загального рекламного бюджету).

Зараз особливу популярність здобувають курси інтернет-маркетингу, хоча ще в 1990му році не можна було використовувати інтернет для бізнесу. Однак, після того як доступ до інтернету отримали прості споживачі та постачальники послуг, мережа пов’язала між собою мільйони людей та комп’ютерів у світі. Зараз майже кожен користувач мережі використовує ті чи інші інструменти інтернет-маркетингу, просуваючи свій бізнес чи блог. Наприклад, в 2012 році загальний ринок маркетинг в соціальних мережах склав 4,5 мильярдів доларів, і ця цифра продовжує зростати с кожним днем.

Основні інструменти інтернет-маркетингу:

– SEO — пошук за ключовими фразами. Допомагає вашому продукту вийти в ТОП в пошукових запитах;

– контекстна реклама — реклама, яка з’являється під час пошуку та реагує на пошукові запити користувача;

– СММ – просування в соціальних мережах;

– вірусний маркетинг – реклама, яка не є рекламою для клієнтів і поширюється завдяки «шерінгу» самих клієнтів;

– контент-маркетинг – розповсюдження корисної та необхідної іформації для клієнтів.

В наші дні інтернет-маркетинг уже спричинив великий вплив на сферу купівлі/продажу. Однією з перших компаній, яка почала використовувати в своїй діяльності принципи інтернет-маркетингу, стала Amazon. Зараз це найбільша в світі компанія з продажу товарів та послуг в інтернеті. У ній працює 180 тисяч чоловік, а деякі товари доставляються замовником за допомогою дронів. Справа в тому, що в Амазон якнайшвидше зуміли оцінити переваги роботи в інтернеті з великою кількістю клієнтів, використовуючи інструменти інтернет-маркетингу.

 В нашому світі просто необхідно володіти навичками інтернет-маркетингу для того, аби займатися будь-яким видом бізнесу, тому на освітній платформі EDUGET напрям маркетингу є одним з пріорітетних. З курсами інтернет-маркетингу від EDUGET у вас є можливість навчатися з будь-якого місця планети, маючи в руках лише смартфон/комп’ютер та доступ до інтернету. Ви не лише опануєте всі тонкощі просування вашого товару чи послуги в інтернеті, але й навіть зможете змінити професію в майбтньому.

На курсах інтернет маркетингу ви навчитесь:

– економити гроші на просуванні, отримуючи максимальний результат;

– мінімізувати негативний ефект від нав’язування для користувача;

– працювати з програмами, що вимірюють статистику, так ефективно їх використовувати;

– просувати ваш бренд в соцмережах;

– робити ваш продукт впізнаваним.