Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Provoditi Seminari Ta Zanyattya Onlajn 2635

Як проводити семінари та заняття онлайн


Викладання

У зв’язку з карантином в Україні склалася важка ситуація для бізнесу: багато очних семінарів та занять довелося відкласти на невизначений термін, адже ніхто не знає, скільки ще триватиме епідемія.Але викладати та навчатися можна не лише в офісах або навчальних просторах, сучасні технології допомагають робити це онлайн вдома. Кожен, чиї заняття було скасовано через карантин, може скоритися онлайн-платформою EDUGET. Тут ви зможете записати та викласти відео для своїх клієнтів, створювати домашні завдання зі зворотнім зв’язком, викладати в певні дні чи за вільним графіком та давати доступи своїм клієнтам.

У вас є можливість створювати власні вебінари із підтримкою від EDUGET. Після закінчення вебінару кожен з його учасників матиме доступ до повного запису та зможе переглянути його на платформі. Також для користувачів буде доступний чат у прямому ефірі.

Якщо ж проводити вебінари не зручно чи не на часі, то можна створити власний онлайн-курс, записати навчальні відео для студентів чи клієнтів та опублікувати їх на платформі. Курс може бути як відкритим для будь-якого відвідувача сайту, так і закритим для обмеженого кола осіб. Також у вас є змога підготувати тести та інші активності для перевірки знань слухачів і додати до курсу електронний сертифікат.

Ми маємо безліч функцій, які спростять роботу викладачам. Вони зможуть проводити індивідуальні заняття, створювати опитування та оперативно отримувати результати, формувати власні архіви, в яких вся інформація буде зручно зберігатися в одному місці. Також можна отримати доступ до В2В бібліотеки, у яких представники різних напрямів бізнесу зможуть обмінюватися інформацією.

Для співпраці звертайтесь на електронну адресу [email protected].

Гарного навчання!

Ангеліна Головко
Автор