Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Rozpochati Rozmovu 745

Як розпочати розмову


Лайфхаки



У розпал сезону свят і вечірок можна зустріти багато цікавих людей, тільки ось чи вийде з ними зав’язати стосунки – залежить від вашої товариськості. З чого розпочати розмову з незнайомою людиною, яка вас зацікавила?

Є прості перевірені способи.

1. «Яка чудова (або жахлива, або сира, або нетипова для цієї пори року) погода сьогодні»!

Ви будете здивовані, але розмова про погоду не втрачає своєї актуальності ніколи і, як і раніше, входить у класику світської бесіди.

2. «Приємна кімната, чи не так?»

Навіть якщо це не кімната, а готель або просто милий сквер, або хороший район – все підійде, щоб розпочати розмову. Мета – змусити співрозмовника звернути увагу на ваше спільне оточення і відповісти ствердно, а згода з ким-небудь автоматично налаштовує прихильно. Якщо кімната (сквер, район) жахливі або декор вам особисто не подобається, краще вибрати інший спосіб розпочати розмову, тому що негатив так само буде перенесений на вас, як і позитив у першому випадку. А якщо ще співрозмовник доклав руку до оформлення простору!

3. «Ви вперше на подібному заході?»

Якщо це так, а ви тут вже старожил, ви можете поділитися важливою інформацією або представити співрозмовника своїм знайомим. Якщо ж навпаки, новачок ви, то можете попросити нового знайомого провести вам невелику екскурсію.

4. «Як Ви це добре сказали! Мені дуже сподобалося»

Якщо ваш майбутній знайомий щойно провів презентацію або мав іншого роду виступ, то подібний комплімент обов’язково налаштує його до вас прихильно і допоможе розпочати розмову.

5. «Мені дуже сподобався ваш останній пост (стаття)!»

Людина, яку ви обрали співрозмовником, пише у блозі або публікується в різних виданнях? Похваліть її статтю (звісно, ту, яку ви читали), окремо зупиніться на особливо цікавих для вас  моментах – і прихильне ставлення вам забезпечене.

6. «Яка гарна річ!»

Це можуть бути туфлі, сукня, ювелірна прикраса або краватка – будь-який комплімент смаку іншої людини гарантує вам її симпатію. Адже підбір одягу або аксесуарів – багато в чому спосіб проявити свою індивідуальність, так що ви насправді заявляєте про сприйняття людини як особистості, а не про те, що вам подобається така краватка. Особливості зовнішності, загалом фізичні дані, при цьому краще не коментувати, навіть якщо вони вам дуже подобаються.

7. «Як ви вважаєте, коли буде продовження?»

Майже у будь-якого заходу є сценарій, і ви можете разом поміркувати над змістом «наступної серії».

8. «Ви не підкажете, де буде продовження?»

Якщо івент розкиданий на великій площі, завжди можна запитати, як пройти в той або інший його куточок. У будь-якому разі знайте, що люди люблять пояснювати дорогу, так що можете придумати будь-яке запитання, пов’язане з орієнтацією на місцевості, адже головне – захопити увагу співрозмовника, чи не так?

9. «Я можу вам допомогти?»

Якщо людина, що зацікавила вас, потрапила в скрутне становище – наприклад, не може зняти пальто або відкрити сумочку, – то пропонування допомоги буде простим і природним способом заробити додаткові бали і познайомитися.

10. «Як вам свято/івент?»

Таке запитання (за умови, що ви теж перебуваєте на цьому заході) гарантовано запустить цікаву дискусію.

11. «Ви знаєте, що відбудеться далі?»

Немає жодного значення, чи знаєте ви самі відповідь на це запитання. Поміркувати, що задумали організатори наступним пунктом у програмі, ви можете разом.

12. «Що б ви порекомендували?»

Таке запитання ви можете поставити, начебто сумніваючись у виборі коктейлю або закуски. Що б там не запропонували вибрати, будь-яка людина любить побути в ролі експерта: полестіть її самолюбству, попросіть дати пораду – і знайдете співрозмовника як мінімум на вечір.

13. «Я був у вашому рідному місті»

Якщо ви знаєте, звідки ваш майбутній співрозмовник і ви були в цьому місці або маєте до нього будь-яке відношення, у вас уже є козир для початку бесіди. Ви також можете розпитати, як жити в цьому місті, який вигляд має це місце зараз. Якщо йдеться про велике місто, можна окремо обговорити той район, в якому живе ваш співрозмовник. І, звісно, дотримуватися позитивної хвилі.

14. «Чи знаєте ви…?»

Простий і ефективний спосіб: якщо ви живете в тому самому місті або працюєте в тій самій компанії / галузі, або у вас спільна сфера інтересів – то завжди можна придумати міні-вікторину чи влаштувати пошук спільних знайомих і інших збігів.

15. «Я давно хотів познайомитися з вами»

Іноді зізнатися прямо – найкраще рішення. Простягніть руку для рукостискання, назвіть себе, потім поясніть, чому ви зацікавлені у знайомстві. Звичайно, якщо мова не йде про рекламу своїх послуг представникові успішної компанії – в цьому випадку вам вкажуть на двері.

Головне – переконатися, що ваша ціль нейтральна до заходу, який проводиться, і що у вашого потенційного співрозмовника є час і бажання вас вислухати. У будь-якому разі зізнання, що знайомства давно шукали, вже викликає інтерес, а це ваші перші бали на самому початку спілкування.