Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Spodobatisya Divchini 1717

Як сподобатися дівчині


ЛайфхакиЧи можливо гарантовано сподобатися дівчині? Чи є такий чарівний ключик? Статистика стверджує, що є: більшість жінок цінує вміння розповісти захопливу історію, оскільки це сприймається ними як показник статусу. Дослідження, проведені вченими університету Північної Кароліни (University of North Carolina at Chapel Hill and SUNY), показали, що жінки вважали тих, хто має виняткові ораторські здібності, більш привабливими та гідними довгострокових стосунків у порівнянні зі скромнішими учасниками експерименту.

Цікаво, що думки чоловіків щодо привабливості жінки жодною мірою не залежали від її вміння багато й захопливо говорити. А ось жінки, як виявилося, схильні приписувати талановитим оповідачам надзвичайні якості: він і лідер, і добувач, і власник високого соціального статусу, і перспективний фахівець, на якого чекає неймовірне просування кар’єрними сходами, і, звичайно, альтруїст і душа компанії.

При цьому решта фізичних характеристик у жіночому сприйнятті відходили на другий план – настільки міцно вміння гарно й переконливо говорити асоціюється з високим соціальним статусом, теперішнім чи майбутнім.

Залишається нагадати, що за бажання всього можна навчитися – наприклад, на платформі EDUGET представлено вже два курси: «ОРАТОРій для чайників» (детальний індивідуальний курс з ораторської майстерності) і «Як перестати боятися виступати перед публікою» (з технікою Кайдзен).