Đăng Ký Đăng Nhập

Yak Vigotoviti Dublikat Sertifikata Zno J Vikoristati Rezultati Za 2016 Rik 2387

Як виготовити дублікат сертифіката ЗНО й використати результати за 2016 рік


ЗНО

Система підтягне результати за минулий рік автоматично, а для подання документів треба отримати в УЦОЯО довідку про минулорічні результати ЗНО.2017 року вперше у вступній кампанії можна використовувати сертифікати ЗНО за 2016 і 2017 роки. Як це зробити і як діяти в разі втрати сертифіката – розповідає EDUGET. 

Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання – це документ, що засвідчує проходження ЗНО.

Абітурієнт отримує свій сертифікат, коли вдало реєструється на ЗНО. Його слід обов’язково зберігати і брати на кожен іспит. Після проходження іспиту це позначають у сертифікаті, без такої відмітки оцінка вважається недійсною. Саму ж оцінку виставляють в інформаційну картку, яка додається до сертифіката ЗНО. Її слід роздрукувати з власної сторінки на сайті УЦОЯО, коли будуть відомі всі результати пройдених ЗНО.

Заборонено:

 • ламінувати сертифікат ЗНО;
 • переклеювати фото;
 • псувати голограму;
 • самостійно писати-правити в сертифікаті.

Необхідно:

 • брати сертифікат на кожен іспит ЗНО;
 • зберігати його.

Дані з сертифіката й інформаційної картки абітурієнт вноситиме в систему ЄДЕБО для участі в конкурсі на вступ. Самі документи треба буде подати з оригіналами інших документів уже під час оформлення в той виш, до якого ви потрапили за конкурсом.

Оскільки дані сертифіката й картки вносяться в електронну базу, неможливо використати для вступу підроблені документи – одразу буде встановлена невідповідність цих результатів і зафіксованих в базі.

Як використати результати ЗНО за 2016 рік

Дублікат сертифіката ЗНО мали видавати в УЦОЯО, але з технічних причин це тимчасово неможливо. Проте УЦОЯО може підтвердити факт участі в ЗНО та надати результати ЗНО за 2016 рік. Для цього треба надіслати на поштову адресу Українського центру оцінювання якості освіти заяву щодо необхідності отримання інформації про результати проходження зовнішнього оцінювання.

Адреса: м. Київ, 04053, вул. Володимира Винниченка, 5.

Заява

До заяви додайте копії документів:

 • паспорта (1, 2, 11 сторінки) або свідоцтва про народження чи іншого документа, на підставі якого ви реєструвалися на ЗНО;
 • сертифіката (за наявності).

На копіях документів має бути напис Згідно з оригіналом, а також особистий підпис заявника, ініціали та прізвище.

На підставі цих документів УЦОЯО надішле довідку щодо результатів ЗНО.

Як повідомили EDUGET експерти УЦОЯО, коли ви реєструватиметеся в системі ЄДЕБО для участі в конкурсі на вступ до вишу, результати за 2016 рік система підтягне автоматично. А отриману довідку потрібно буде надати до приймальної комісії вищого навчального закладу, до якого потрапляєте за конкурсом, разом з іншими оригіналами документів.

Що робити, якщо втрачено сертифікат ЗНО за 2017 рік 

Ви можете отримати дублікат сертифіката ЗНО 2017 року у своєму регіональному центрі оцінювання якості освіти. Треба буде оплатити його вартість – 18 грн.

Для отримання дубліката слід написати заяву і вказати, з якої причини сертифікат було втрачено.

Заява

До заяви додайте:

 • копію документа, за яким ви реєструвалися на ЗНО;
 • копію платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката сертифіката;
 • дві фотокартки 3х4 см;
 • зіпсований сертифікат ЗНО (якщо є);
 • два файли формату А4 для зберігання документів.

На копіях мають бути: напис Згідно з оригіналом, особистий підпис заявника, ініціали та прізвище, дата засвідчення копії.

Після перевірки документів, отримання даних про заявника з бази даних, зарахування 18 грн на рахунок регіонального центру виготовляють дублікат сертифіката ЗНО. Відмітки щодо проходження іспитів в нього проставлять після оголошення результатів ЗНО.

За бажанням випускника він отримує дублікат сертифіката поштою на вказану в заяві адресою або забирає особисто.

Онлайн-курси ПроЗНО пропонують підготовку до ЗНО онлайн за повною шкільною програмою, з використанням авторських тестів і завдань, подібних до винесених на ЗНО.