Алгоритми реєстрації для випускників поточного року і минулих років відрізняються
За перший день реєстрації на ЗНО на
2017 року тестування проводитиметься з 12 предметів. Календар ЗНО:
Під час реєстрації слід вибрати 3 предмети, з яких оцінка зараховується як ЗНО і ДПА, при цьому
Якщо потрібні сертифікати ЗНО і з математики, і з історії, один із цих предметів вибираєте 2-м, ще один – 3-м.
За виконання завдань учасник ЗНО отримає суму балів. Для сертифіката ЗНО вона переводиться в оцінку за шкалою 100-200 балів, для оцінки ДПА – за шкалою 0-12. З деяких предметів (математика, українська, історія) для ДПА беруться бали не за всі завдання, а лише за частину з них. Приміром, з історії України враховуватимуть лише завдання з періоду XX-XXI ст. Детально це прописано в характеристиках робіт з кожного предмету.
Можна скласти ЗНО ще з одного, четвертого предмету – це не обов’язково, на бажання випускника. Результат з цього предмету не зараховуватимуть як ДПА. Якщо треба складати дві іноземні мови (іспити призначено на один день), одну іноземну мову складаєте в основну сесію ЗНО, другу – в додаткову.
Реєстрація триває з 6 лютого до 17 березня. Ознайомтеся з правилами вступу обраного вишу й визначтеся з предметами, які складатимете на сесії ЗНО.
Підготуйте документи:
Як сформувати реєстраційну картку: відеоінструкція
Можуть – необов’язково – знадобитися і такі документи:
На копіях документів мають бути підпис особи, яка реєструється, ініціали та прізвище, дата засвідчення копії й напис Згідно з оригіналом.
Сформований пакет документів подайте до вашого навчального закладу відповідальному за реєстрацію випускників на ЗНО. До УЦОЯО ці документи надсилатимуть без вашої участі.
Після реєстрації до вашого закладу надішлють ваш індивідуальний конверт з документами для участі в ЗНО:
Цей конверт ви отримаєте у навчальному закладі.
Реєстрація триває з 6 лютого до 17 березня. Ознайомтеся з правилами вступу обраного вишу й визначтеся з предметами, які складатимете на сесії ЗНО.
Підготуйте документи:
Як сформувати реєстраційну картку: відеоінструкція
Можуть – необов’язково – знадобитися і такі документи:
На копіях документів мають бути підпис особи, яка реєструється, ініціали та прізвище, дата засвідчення копії й напис Згідно з оригіналом.
Сформований комплект документів надішліть до 17 березня 2017 року на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, зазначену в контрольно-інформаційному листі – його ви завантажуєте разом зі сформованою реєстраційною карткою. Дата подання реєстраційних документів визначається за відтиском штемпеля на поштовому конверті. Особи з неконтрольованих територій, які не можуть надіслати документи поштою, мають надати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в контрольно-інформаційному листі.
На вказану під час реєстрації адресу ви отримаєте індивідуальний конверт з документами:
Особи, що живуть за кордоном чи на неконтрольованих територіях, отримають підтвердження реєстрації на емейл і зможуть забрати свій індивідуальний конверт під час проходження першого тестування. Також у регіональному центрі оцінювання якості освіти зберігатимуться конверти учасників ЗНО, які з певних причин були повернуті поштовим оператором.
Перед тим як роздрукувати реєстраційну картку й тим самим завершити реєстрацію, уважно перевірте внесені дані на предмет коректності й достовірності. Якщо є помилки, поверніться на попередній етап і виправте їх.
Якщо все-таки після реєстрації треба внести зміни до реєстраційних даних, слід перереєструватися. Перереєстрація триватиме до 31 березня 2017 року.
Як перереєструватися на ЗНО
На сайті УЦОЯО скористайтеся сервісом «Внести зміни». З ним треба оформити нову реєстраційну картку і скласти новий пакет документів. При цьому до нього слід додати вже отриманий вами після першої невдалої реєстрації сертифікат ЗНО. Випускники поточного року подають цей пакет документів до свого навчального закладу, а випускники минулих років надсилають до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Можливі причини відмови в реєстрації чи перереєстрації:
Причина відмови буде вказана в надісланому вам витягу з протоколу засідання регламентної комісії. Відмову можна оскаржити протягом 14 днів після завершення реєстрації, для цього подайте апеляцію до УЦОЯО.
Важливо! Уважно вибирайте предмети – змінити цей перелік перед іспитами неможливо. Визначившись, починайте прицільно підготуватися до ЗНО. Онлайн-курси ПроЗНО пропонують комплексну підготовку до ЗНО з 5 найзатребуваніших предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія й англійська мова.
При цитуванні матеріалів розділу «Блог» на www.eduget.com активне посилання на сам матеріал або на головну сторінку www.eduget.com обов’язкове. Будь-яке використання матеріалів розділу «Статті» на www.eduget.com (матеріалу цілком) можливе виключно за попереднім письмовим дозволом правовласника. Дякуємо за співпрацю!