Đăng Ký Đăng Nhập

Yurist Osobennosti Professii 1465

Юрист: особливості професії

безкоштовно

Юрист: особливості професії
 •  
  Кількість відгуків: 3
 •  
  Вид: Відеолекція
 •  
  Автор:

  Бондарев Тимур
 •  
  Компанія:


  EDUGET

 •  
  Мова курсу:

  Російська

Юрист – це та людина, до якої звертаються по правову допомогу і розв’язанні конфліктів. Затребуваність того чи іншого фахівця у галузі права залежить від його досвіду, особистих якостей, загальної ситуації на ринку.


Докладніше…


В даному курсі сертифікат не передбачений.


Юрист: особливості професії
 •  Видеолекция
   8 хв

Юрист: особливості професії
Евгения
Я экономист. С юристами общалась, в основном, через переписку. Спасибо за расстановку акцентов, теперь мне понятна специфика этой профессии.

Анатоліївна Анна
Я теж юрист)) Цікаво, хоча б хтось з не юристів подивився це відео? )) Загалом згідна. Коли я вивчилась на баклавра, то юристів без досвіду роботи було неймовірно багато, конкуренція шалена. Я пішла на спеціаліста заочно, щоб знайти роботу і вчитись. В результаті рік не могла знайти роботу по спеціальності. З нашої групи (близько 30 чоловік) по спеціальності влаштувалось четверо (включаючи мене). Робота нелегка, але цікава. Майже повністю поглинає. Якщо ти не на роботі, то ти думаєш про роботу))) Відповідальність величезна, а зарплата ні, нажаль. Рекомендую тим, хто розглядає варіант стати юристом подивитись зарплатні пропозиції і приготуватись перші декілька місяців працювати безкоштовно для досвіду і щоб показати себе.

Дарья
Очень емко и по существу, говорю, как юрист) практически нечего добавить)


Залишити відгук можна під час або після проходження курсу


Рекомендовані курси: