Đăng Ký Đăng Nhập

Zamist Dpa Z Inozemnoi Movi Mozhna Vikoristati Rezultat Mizhnarodnogo Ispitu 2403

Замість ДПА з іноземної мови можна використати результат міжнародного іспиту


ЗНО

Якщо ви вже зареєструвалися на ДПА з іноземної, але хочете використати результат мовного іспиту, внесіть зміни в реєстраційні дані. Якщо у ваших даних залишиться ця реєстрація, то доведеться складати іспит.Як раніше оголосили (і як писали в EDUGET), 24-29 квітня пройде апробація ЗНО з 4 іноземних мов: англійська, німецька, французька й іспанська. Учасники апробації ЗНО з іноземних мов можуть визначити свій результат апробації, за бажанням, як основний результат ЗНО і використовувати його при вступі.

Виявляється, іншим учням теж надано можливість використати підтверджені результати перевірки знань іноземної мови, окрім тестування у форматі ЗНО. Це стосується випускників, які в поточному навчальному році (з 1 червня 2016 року до 1 червня 2017-го) отримали міжнародний сертифікат з результатами мовного іспиту.

Міносвіти пояснює, яким чином випускники можуть використати свої результати міжнародних іспитів з іноземних мов (якщо такі є). 

Які сертифікати беруться до уваги:

  • англійська мова: IELTS, TOEFL, Cambridge English Language Assessment, Pearson Test of English (PTE);
  • німецька мова: Sprachdiplom (DSD), ?sterreichisches Sprachdiplom Deutsch (?SD), Goethe-Zertifikat B1, Goethe-Zertifikat B2;
  • французька мова: DELF/DALF;
  • іспанська мова: D.E.L.E.

Якщо ви готуєтеся до складання міжнародного мовного іспиту, вас може зацікавити онлайн-курс підготовки до IELTS на платформі EDUGET. 

Іспити з іноземних мов проводять за різними рівнями. Для оцінювання ДПА враховуються:

  • рівень B-1 – для загальноосвітніх навчальних закладів;
  • рівень B-2 – для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

Якщо ви маєте результат зі згаданих вище іспитів, під час реєстрації можете не реєструватися на ДПА з цієї мови — тоді вам слід зареєструватися лише на 2 предмети ДПА. Якщо ж уже зареєструвалися, внесіть зміни на сайті УЦОЯО, натиснувши кнопку «Внести зміни». Це слід зробити до 31 березня 2017 року. Скористайтеся допомогою особи, що відповідає за реєстрацію на ЗНО у вашому навчальному закладі.

Важливо! Випускники, які не внесуть згадані зміни у свої реєстраційні дані, складатимуть ДПА з іноземної у формі ЗНО, навіть якщо мають сертифікат проходження міжнародного іспиту.

Підготуватися до ЗНО з англійської можна на онлайн-курсі підготовки до ЗНО. Це рідкісна можливість пройти підготовку з носієм мови і вітчизняними фахівцями, обізнаними зі специфікою тестів ЗНО.  В разі придбання 2 чи 3 курсів підготовки до ЗНО отримуйте знижку.