Đăng Ký Đăng Nhập

Zamist Goroskopu Trendi 2017 Roku 2295

Замість гороскопу: Тренди 2017 року


Тренди

Як зміниться ринок у 2017 році? Аналітики провідних медіа готові дивуватиВід IT до IoT

Інтернет речей (Internet of Things) стане новою мережею, яка об’єднуватиме не лише виробників високотехнологічної продукції, але й самі продукти. Завдяки цьому новому рівню комунікації ще більше зросте значення збору і аналізу баз даних (big data), захисту інформації і різних пристроїв від DDoS-атак, криптовалюта біткоїн і пов’язані з нею технології отримають новий поштовх до розвитку. Зв’язок між мобільними гаджетами і рештою пристроїв аж до побутових приладів стане ще тіснішим, що відкриє нові можливості для сервісу і виникнення нових бізнес-моделей.

Ефект луни

Прочитання новин у соцмережах призведе до нової інформаційної ізоляції: кожному окремому користувачу Facebook показуватиме саме ті новини і ствердження, з якими читач згодний заздалегідь. Збільшуватиметься поляризація соціальних груп, як і їх прагнення залишатися у власному комфортному середовищі.

Втрата популярності

Незважаючи на те, що Facebook залишатиметься головним джерелом новин для 88% міленіалів, нові дослідження свідчать, що у молодої генерації зростає розчарування у соцмережах: 50% активних користувачів, за даними Infusionsoft, приходять до висновку, що спілкування в Інтернеті недостатньо для щастя. Частота заходу до соцмереж і кількість медіа, що використовуються, зменшуватимуться, що призведе до напруженої конкуренції за увагу користувача на ринку.

Рейтинги і голосування

Міленіали полюбляють голосувати, висловлювати свою думку з будь-якого приводу, отримувати компліменти від брендів, обирають персоналізований контент і сервіс. Тому одним з найголовніших трендів у будь-якому просуванні стане вивчення та використання психології клієнта, а з боку користувача – вправна навігація серед різноманітних пропозиції і пошук соціальних доказів якості продукту.

Трендів більше немає

Швидкість змін така, що будь-які передбачення втрачають сенс. На перше місце виходять тактичні вміння, а з необхідних стратегічних якостей залишаються, перш за все, врахування психології користувача і готовність вчитися новому. Висока волатильність ринків вимагає від усіх професіоналів зацікавлення суміжними індустріями, базових IT-навичок і розвиненого емоційного інтелекту. Значення особистого спілкування, в тому числі невербального, зростає в рази, відкриваючи нові можливості для соціальних платформ та івент-менеджменту.