Đăng Ký Đăng Nhập

Zapustili Mizhnarodnij Proekt Portal Pro Navchannya Za Kordonom Stipendii Ta Pravovi Aspekti 1395

Запустили міжнародний проект – портал про навчання за кордоном, стипендії та правові аспекти


Лайфхаки

Автори проекту розміщують актуальну освітню інформацію і відстежують оновлення


навчання за кордоном, портал, EEPRO.INFO, стипендія, освіта за кордоном, стажування, конференції,

Портал EEPRO.INFO створений спільно з Міністерством закордонних справ Естонської Республіки. Він складається з двох великих блоків, освітнього та правового. Мета порталу – максимально інформувати студентську молодь щодо можливостей освіти в сучасному глобалізованому світі, зібрати актуальну потрібну інформацію в одному місці та зробити її доступною кожному.

Освітня частина порталу поділена на основні блоки:

вища освіта за кордоном – інформація про освітні програми за кордоном, особливості систем освіти в різних країнах, мовні курси за кордоном, закордонні університети;

стипендії – пропозиції стипендій в різних закладах світу для студентів, магістрів, аспірантів, з коротким описом стипендії й посиланням на сторінку реєстрації;

наукові конференції – найважливіші конференції, що відбудуться по всьому світові, з окресленою тематикою й умовами реєстрації.

Портал постійно оновлюється, його мета – розміщувати найсвіжішу інформацію, потрібну студентам для навчання за кордоном. Приміром, останніми на порталі розмістили бакалаврські стипендії від Університету Единбургу та компанії «Кока Кола» та Конференцію з питання соціальної науки в епоху антропогену, Лондон.

Ще одна складова порталу – інформаційно-правова. На сайті зібрано інформацію щодо правил вступу, працевлаштування й укладання трудового договору, страхування й конституційних прав. У розділі «Вступ, навчання та практика» йдеться про правила реєстрації та складання ЗНО, вступ до закордонних вишів, Болонський процес, правила стажування за кордоном й отримання віз і подібне.

Автори проекту заявляють: «Ми – динамічний ресурс, адже розміщуємо тільки актуальну інформацію та пильно стежимо за її оновленням. У найближчому майбутньому буде розроблена спеціальна інтерактивна сторінка «Питання-відповідь». У режимі онлайн спеціалісти-юристи надаватимуть консультації з нагальних питань, що цікавитимуть наших користувачів».

Куратор проекту – секретар групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією Михайло Колібабчук. Він зазначає: «Портал дозволить абітурієнтам, студентам, науковцям значно зекономити свій час. Адже раніше, щоб знайти цікаву навчальну програму, треба було передивитися з десяток сайтів, витратити декілька годин».

У найближчих планах – викласти на сайт контакти українських громад в різних країнах світу, щоб у студентів була можливість безболісно адаптуватися в чужому середовищі.