Đăng Ký Đăng Nhập

Zatverdili Programi Zno 2017 1207

Затвердили програми ЗНО-2017


ЗНОПрограми ЗНО-2017 – вже на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Перелік предметів не змінився: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька і російська мови.

Зміни в програмах є. Очікувані – в ЗНО з іноземних мов. 2016 року визнали неможливим перевіряти на тестуванні сприйняття мови на слух, мусили допрацювати методику. Тому обов’язкову ДПА з іноземної мови вирішили проводити в школах, а не під час сесії ЗНО, як планували попервах.

Якщо ви не встигли підготуватися з української мови та літератури чи бажаєте додатково систематизувати свої знання, – вам допоможе експрес-курс від ПроЗНО.

Програма ЗНО з іноземної 2016 року передбачає лише «читання і письмо як види мовленнєвої діяльності, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації (використання мови)». У програмах 2017 року додалося «розуміння мови на слух (аудіювання)».

Тести ЗНО, які розроблятимуть для сесії 2017 року, базуватимуться вже на цих нових програмах. Детальні вимоги щодо знань і навичок з кожної дисципліни, винесеної на ЗНО, що змінилося і що залишилося – читайте за посиланням.