Đăng Ký Đăng Nhập

Zno 2016 Koli Skladati 27

ЗНО-2016: коли складати?


ЗНОЗмінено правила проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2016 році. Згідно з новими правилами, тестування проходитиме з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька та російська мови.

З 1 по 31 березня 2016 року ЗНО складатимуть випускники навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (коледжі, училища).

З 16 травня по 30 червня 2016 року ЗНО складатимуть випускники середніх шкіл.

При цьому результати ЗНО з таких предметів, як українська мова та література, іноземна мова, математика та історія України, будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації (ДПА) для всіх випускників загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

З 1 по 30 червня* випускники також матимуть можливість скласти ЗНО з таких предметів: біологія, географія, фізика, хімія, російська мова.

Окрім того, 2016 року вперше проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання навчальних компетентностей. Це стосується тих, хто закінчив школу більше 5 років тому, а також учасників акцій громадянського протесту в період Революції гідності, що отримали інвалідність, та військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО.

*Нова інформація: повний календар ЗНО-2016 з основною та додатковою сесіями з усіх предметів.