Đăng Ký Đăng Nhập

Zno 2017 Zaproshennya Na Testuvannya 2447

ЗНО-2017: запрошення на тестування


ЗНО

Документ для проходження тестів треба вчасно завантажити і роздрукувати


ЗНО-2017: запрошення на тестування

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти вже можна отримати запрошення на проходження тестування ЗНО. Для цього учасник ЗНО заходить на власну інформаційну сторінку за номером і пін-кодом сертифікату, сформовує і роздруковує запрошення-перепустку.

Запрошення, паспорт (свідоцтво про народження) і сертификат учасника, який було отримано під час реєстрації, є документами, необхідними для допуску до складання тестів ЗНО. Дізнатися, у якій школі відбуватиметься тестування з того чи іншого предмету, можна на сторінці власного навчального закладу на порталі УЦОЯО. Для отримання інформації треба звернутися до керівництва школи, які мають відповідні логін і пароль.

В 2017 році у тестуванні братимуть участь 241 тисяча осіб – це менше, ніж минулого року, але конкуренція до вступу у внз залишиться на тому ж рівні: за рахунок дозволу подавати документи з сертифікатами 2016 року.

Загальну інформацію про дати і предмети ЗНО можна знайти тут. Окрім того, у статті «Правила вступу 2017 року: все, що треба знати абітурієнту» можна дізнатися, як зареєструватися до обраного навчального закладу онлайн, як вирахувати свій конкурсний бал,  коли відбуватимуться співбесіди та як фінансуватиметься навчання. 

Звертаємо вашу увагу, що на платформі EDUGET ще є можливість підтягнути знання з основних предметів ЗНО за спеціальною ціною – дивіться свіжі пропозиції